İstanbul Haberleri

ATAÇ-DER’DEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA DESTEK

ATAÇ-DER’DEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA DESTEK
465 views
22 Eylül 2020 - 7:26

Ankara Keçiören EAH Acil Serviste görevli sağlık çalışanlarının şiddete maruz kalması üzerine bir destekte ATAÇ-DER’den geldi.
Ataç-Der Derneği Avukatı Murat Çavuşoğlu ”Kendi canını hiçe sayarak bu hassas Covid-19 virüs salgını döneminde büyük bir özveri sergileyen ve canla başla görev yapan sağlık çalışanları maalesef ki hak ettikleri değeri görmedi. Ankara Keçiören EAH Acil Servisinde hasta yakınları tarafından saldırıya uğrayan sağlık çalışanları kapıya siper oluşturdu. Sağlık çalışanlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. ” dedi.

Ataç-Der Derneği Genel Başkan Yardımcısı Adem Köse ise: ”Ankara Keçiören EAH Acil Serviste görevli sağlık çalışanlarımızın maruz kaldığı şiddet olayını kınıyoruz, bu vahşete sebep olanların cezasız kalmamasını ve tekrarlarının yaşanmamasını diliyoruz ve geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Copyright © 2020 istanbuldemeci.com - Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.