İstanbul Haberleri

” DOĞRU ADIMLARLA YOLA DEVAM “

” DOĞRU ADIMLARLA YOLA DEVAM “
49 views
28 Nisan 2023 - 10:26
Yaklaşan 14 Mayıs seçimleri için Türkiye’deki tüm roman STK’ları sosyal medya platformlarından yapılan  tüm  açıklamalar ortak..
“Türkiye’nin Roman vekili Cemal Bekledir ve hepimiz ona destek olacağız “
Sadece İzmir’in değil Türkiye’nin Roman vekili Cemal Bekle’ye desteğimiz tam..
Başta İzmir’de bulunan sivil toplum kuruluşları olmak üzere Türkiye’deki birçok sivil toplum kuruluşu 6 milyon Roman vatandaşı bulunan bir ülkede romanların hakkını sonuna kadar savunan ve yanında olan tek kişinin Cemal Bekle olduğunu bu yüzden de şartsız destek olacaklarını bildirdiler.
İzmir’de ise Bekle’ye destek mesajları çığ gibi büyüyor, İzmir’de daha önce Ak Partiyi desteklememiş olduğunu bildiren sivil toplum kuruluşları da açıklamaları ile Türkiye’de Roman vekil olması zorunluluğunu ifade ederek Ak Parti İzmir milletvekili Cemal Bekle’ye tam destek olacaklarını bildirdi
Açıklamalardan memnun olduğunu dile getiren AK Parti İzmir Milletvekili Cemal Bekle, Karabağlar AK Parti İlçe Teşkilatı Sandık Kurulu Toplantısına katılım sağladı , toplantıda yaptığı konuşmada  “Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Türkiye yüzyılı için biz buradayız, hizmet etmek tek şiarımızdır “  ” şeklinde net bir mesaj verdi.

Copyright © 2020 istanbuldemeci.com - Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.