İstanbul Haberleri

Fırıncı Market hedef büyüttü

Fırıncı Market hedef büyüttü
24 views
19 Mayıs 2023 - 16:42

7. Türkiye Marka Zirvesinde e ticaret dalında Yılın Çıkış Yapan Markası ödülünü kazanan Fırıncımarket.com hedef büyüttü.
7. Türkiye Altın Marka Ödülleri töreninde e ticaret dalında Yılın Çıkış Yapan Markası ödülünü ünlü televizyoncu Mesut Yar’ın elinden alan Açıklar Grup ve Fırıncı Market Yönetim Kurulu Başkanı Selim Açık ödül sonrası gecede yaptığı konuşmada Fırıncı Market markamız ile gıda sektörüne yeni bir soluk getirmeyi başardık dedi. Açık bu ödül bizim gıda sektörü üzerine aldığım en değerli ödül. Bu kadar önemli markalar arasında buna layık görülmek bizleri fazlası ile memnun etti

AÇIKLAR GRUP KİMDİR ?
Un fabrikası,Hayvancılık ,Endüstriyel Ekmek üretimi,Tarım,İnşaat ,Turizm gibi sektörlerine ek olarak Ekmekcilik , pastacılık ve gastronomi sektörlerine hizmet veren fırıncı marketi İstanbul merkezli kurularak çok kısa bir sürede 46 ülkeye ihracat yapmayı başarmış ülke genelinde onbinlerce müşteriyi portföyüne katmıştır.
Açıklar şirketler grubu Kayseri merkezli olup 6 ilde yarıtımı bulunmaktadır. Grubun ilk faaliyeti 1972 yılında Un sanayine yatırımla başlamıştır .
Selim Açık bey üçüncü kuşak yöneticiliğini istanbul merkezli Fırıncı markette yönetim kurulu başkanı olarak sürdürmektedir.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Copyright © 2020 istanbuldemeci.com - Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.