İstanbul Haberleri

SANKON’DAN M. RIFAT HİSARCIKLIOĞLU’NA KUTLAMA MESAJI

SANKON’DAN M. RIFAT HİSARCIKLIOĞLU’NA KUTLAMA MESAJI
56 views
04 Haziran 2023 - 19:55

Sanayi ve Ticaret Konfederasyonu (SANKON) Genel Başkan Yardımcısı Şener Koçak, SANKON Yönetim Kurulu adına yapmış olduğu yazılı açıklamasında, yeniden Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanlığına seçilen M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ve Yönetim Kurulunu kutlayan yazılı bir mesaj yayınladı.

Şener Koçak, yazılı açıklamasında, sivil toplum kuruluşları ülkemiz için önemlidir. Küreselleşme çağındaki günümüzde sivil toplum örgütleri toplumları yönlendiren, çalıştıran temel faktördür. Sivil toplum kuruluşları, demokratik düzenin bir parçası olarak, çözüm üretmek için görüş oluşturarak veya sesi duyulmayanların sesi olarak önemli konuları dile getirmektedirler. Politika ve strateji oluşturmada bilgi ve deneyim aktararak, ülke sorunlarına çözüm üretilmesine katkı sağlamaktadırlar. TOBB’de ülkemizde bu tür çalışmaları bugüne kadar başarıyla yerine getirmiştir.

Şener Koçak, yazılı açıklamasının devamında, 79. Olağan Genel Kurulu sonrası yeniden Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanlığına seçilen Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ve Yönetim Kurulunu tebrik ediyoruz ve bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyoruz dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Copyright © 2020 istanbuldemeci.com - Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.