İstanbul Haberleri

7 Yaşındaki küçük kız katıldığı canlı yayında Korona dersi verdi

7 Yaşındaki küçük kız katıldığı canlı yayında Korona dersi verdi
269 views
28 Ağustos 2020 - 13:30

Şanlıurfa’da 106.0 frekansından yayın yapan Barış Pınarı Fm radyosuna konuk olan 7 yaşındaki Zine Nur Uygur küçük kız katıldığı programda adeta Corona dersi verdi.

Babasi Ibrahim Uygur’un dinlediği radyoyu merak eden küçük kız babasından kendisini radyoya götürmesini ve radyo merak ettiğini söyledi.

Küçük kızının istegini kırmayan Baba Ibrahim Uygur Radyonun Genel Yayın Müdürü Arif Faraç’a ulaşarak “Küçük kızımin bir istegi var radyoyu merak ediyor kızimin istegini yerine getirmek istiyorum”dedi.

Yayın Müdüründen olumlu cevap alan Baba Uygur küçük kizi ve diğer iki çocuğuyla birlikte Barış Pınarı Fm radyosunu ziyaret etti.

Stüdyoyu gezen küçük Zina Nur 100’e yakın ingilizce şarkı bildiğini söyleyerek canli yayina konuk oldu. Soyledigi ingilizce şarkılarıyla kendini hayran bırakan küçük kız Gündemin en önemli konusu olan Corona Virüs ile ilgili söyledikleriyle adeta ders verdi.

Copyright © 2020 istanbuldemeci.com - Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.