İstanbul Haberleri

Alaattin Çakıcı’dan Berat Albayrak açıklaması!

Alaattin Çakıcı’dan Berat Albayrak açıklaması!
189 views
09 Kasım 2020 - 8:11

Alaattin Çakıcı kendi sosyal medya hesabı twitter hesabından Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın istifa ettiğine yönelik iddialarla ilgili danışmanı Gazeteci Ferhat Aydoğan aracılığı ile bir açıklama yaptı.
Berat Albayrak’ın istifasına yönelik Alaattin Çakıcının yaptığı açıklama şu şekilde; Kamuoyuna saygılarımla; “Ciddi devlet adamları şartlar ne olursa olsun kişisel problemlerini devlet menfaatine devletimizin menfaati söz konusu olunca hükümet içerisindeki nefsi çekişmeler dipfrizde dondurulur.
Muhalefet baskısından görev değişikliğine uğratılmışsa devletimizin başı Cumhur ittifakının yıllardır yıpratmak isteyen muhalefete şunu göstermiştir. Devletin bekası için gerekirse kolumu keserim, Devlet ve milletimiz için bu istifa ile ekonomi düzelecekse hayırlara vesile olsun. Kamuoyuna saygılarımla arz ederim. Alaattin Çakıcı” şeklindeki açıklamasını kamuoyu ile paylaştı.

Copyright © 2020 istanbuldemeci.com - Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.