İstanbul Haberleri

Altınay Grup Tasarım, Reklam ve Organizasyonda Gençler Tarafından Yılın Şirketi Seçildi

Altınay Grup Tasarım, Reklam ve Organizasyonda Gençler Tarafından Yılın Şirketi Seçildi
347 views
10 Aralık 2020 - 9:41

Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Merkezi her yıl Üniversitelerde gençler arasında yapmış olduğu araştırmalar sonucunda her dalda yılın başarılı şirketlerini belirliyor.

Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Merkezi Üniversitelerde yapmış olduğu araştırmalar sonucunda Tasarım Reklam ve Organizasyon dalında 2020 yılının en başarılı şirketi olarak Merkezi Ankara da bulunan Altınay Grup’un belirlendiğini açıkladı.

Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkan yardımcısı iş Adamı Murat Uygur yapmış olduğu yazılı açıklamasında Altınay Grup un gençler tarafından Tasarım Reklam ve Organizasyon dalında 2020 yılın in en başarılı şirketi olarak belirlenmesinde Altınay Grup un Ankara ve bir çok ilde başarılı çalışmaları ülke genelinde Sosyal Sorumluluk projelerinde görev alması Gençlik ve Spor yararına düzenlenen çalışmalara sponsor olması önemli etkenler olmuştur dedi.

Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkan yardımcısı Murat Uygur Yönetim kurulu Başkanlığını iran asıllı iş kadını sayın Meryem Shariatmadari’nin yaptığı Altınay Grup şirketi yönetim kurulunu gençler tarafından Tasarım Reklam ve Organizasyon dalında yılın en başarılı şirketi seçilmelerinden dolayı kutlarız dedi.

Copyright © 2020 istanbuldemeci.com - Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.