İstanbul Haberleri

Antalyalı genç girişimciye anlamlı ödül verildi

Antalyalı genç girişimciye anlamlı ödül verildi
339 views
09 Mart 2022 - 16:27

Kader Özdemir: “Kız çocukları okusun gelin olmasın

Önceki gün düzenlenen Türkiye Kadın Zirvesi’nde Yılın Genç Kadın Girişimcisi ödülünü alan Antalyalı genç turizmci Kader Özdemir “Kız Çocukları Okusun Gelin Olmasın” projesine sonuna kadar destek olduklarını söyledi

‘Kadına Şiddete dikkat çekmek, kız çocuklarının okuması ve kadın istihdamına farkındalık yaratmak için ‘Kadın Dünyadır’ mottosu ile yapılan Türkiye Kadın Zirvesi Türkiye’nin en önemli kadın isimlerini bir araya getirdi.

Golden Palm Dergisinin Maximum Group Ana Sponsorluğunda Es Home Collection katkıları ile yaptığı organizasyon iş, ekonomi, spor, sanat ve televizyon dünyasının alanlarında birbirinden önemli kadın isimlerin katılımı yapıldı. Organizasyonda ödülünü TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nurten Öztürk’ün elinden alan Antalyalı genç turizmci Kader Özdemir Türkiye’nin idol kadınlarından biri olan Nurten Öztürk başkanımın elinden bu ödülü almak benim için çok anlamlı oldu. Hayatım boyunca unutamayacağım bir anım oldu. Tüm kadın meslek gruplarının bir araya geldiği bu organizasyon kadınlar için çok önemli. Bende genç bir kadın girişimci olarak Kız Çocukları Okusun Gelin Olmasın projesine kesinlikle destek veriyorum. Bizde Villa paketi ailesi olarak özellikle genç kadınlarımızın yanında olmaya gayret edeceğiz. Bu vesile bu ödülü tüm genç kadınlarımız adına alıyorum dedi.

Kader Özdemir – Nurten Öztürk

Kader Özdemir ayrıca “Yılın Fark Yaratan Sosyal Sorumluluk Projesi” ödülünü, Sesim Olur Musun? projesi ile kazanan Buket Aydın’a, Haber Global’in başarılı ismi Dilara Sayan’a “Yılın Çıkış Yapan Kadın Sunucusu” ve Haber Global’den Senem Toluay Ilgaz’a ise “Yılın Kadın Habercisi” ödülünü takdim etti

.

Kader Özdemir – Dilara Sayan – Nedim Delibaş

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Copyright © 2020 istanbuldemeci.com - Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.