İstanbul Haberleri

Cevdet Yıldırım `dan Faik Akyılmaz `a Anlamlı Ziyaret

Cevdet Yıldırım `dan Faik Akyılmaz `a Anlamlı Ziyaret
495 views
10 Ağustos 2020 - 19:40

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA-Özel Haber 
Cemax Group Yönetim Kurulu Başkanı ve Osmanlı Ülkü Ocakları Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Gaziantepli İş Adamı Cevdet Yıldırım, Beraberinde Disiplin Kurulu Başkan Yardımcısı Avukat Ali Sünbül ile Türkiye Türk Dünyası Yörük Türkmen Birliği Başkan Adayı, Gaziantep Elbeyliler Dernek Başkanı ve Beğdilli Oğuz Boyları Federasyonu Genel Başkanı Faik Akyılmaz `ı makamında ziyaret ettiler.

Yıldırım, Osmanlı Ülkü Ocakları Federasyonu faaliyetlerini anlatarak. Osmanlı Ülkü Ocakları Derneği Adına Basılan Tuğ Dergisini Akyılmaz `a takdim etti.

Akyılmaz, Yıldırım ve Sünbül ’ün ziyareti için, Yıldırım kardeşimizin bu anlamlı ziyareti ve hediyesi için teşekkür ediyorum” dedi.

Akyılmaz, Ziyaretinden dolayı Yıldırım ve Sünbül `e Üzerinde Türk Bayrağımız olan Türkmen Poşusu hediye etti. Yıldırım ve Sünbül ise Bu Anlamlı hediye için teşekkür ettiler.

Ziyaret sonunda ise Türk Bayrağı Altında Hatıra Fotoğrafı çektiler .

Copyright © 2020 istanbuldemeci.com - Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.