İstanbul Haberleri

GESKON’DAN ULUSLARARASI SPOR FAALİYETLERİNE DESTEK:

GESKON’DAN ULUSLARARASI SPOR FAALİYETLERİNE DESTEK:
225 views
24 Nisan 2022 - 15:53

GESKON’DAN ULUSLARARASI SPOR FAALİYETLERİNE DESTEK:

Gençlik ve Spor Konfederasyonu (GESKON) Genel Sekreteri Zeynel Genç, yapmış olduğu yazılı açıklamasında ; önümüzdeki günlerde ülkemiz çok sayıda uluslararası sportif faaliyetlere ev sahipliği yapacaktır dedi.

GESKON Genel Sekreteri Zeynel Genç, kuruluş olarak Türk sporuna ve sporcularına bundan sonraki süreçte de büyük bir kararlılıkla destek vermeye devam edeceğiz dedi.

GESKON Genel Sekreteri Zeynel Genç, ülkemizde çok sayıda değişik spor dallarında yapılacak olan uluslararası faaliyetlere, turnuvalara ve spor müsabakalarına, ülkemizin en önemli ekonomik sivil toplum kuruluşu olma özelliğine sahip Sanayiciler iş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu (SANKON) üyesi şirketlerin sponsor olacağını duyurdu. GESKON Genel Sekreteri Zeynel Genç, GESKON Yönetim Kurulu olarak, SANKON Yönetim Kuruluna ve üye şirketlerine, Türk sporuna destek ve katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz dedi.

Copyright © 2020 istanbuldemeci.com - Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.