İstanbul Haberleri

“Kalk Gidelim” setlere geri dönüyor.

“Kalk Gidelim” setlere geri dönüyor.
282 views
06 Haziran 2020 - 5:59

TRT 1’in üç sezondur beğeni ile izlenen dizisi “Kalk Gidelim” setlere geri dönüyor. Şehirlerarası seyahat sınırlamasının kalkmasıyla birlikte Muğla’ya giden dizi ekibi 106. bölüm çekimlerine başladı.
Koronavirüs salgını nedeniyle oyuncuların kendi evlerine geçerek “Kalk Gidelim Eve” ismiyle izleyiciyle buluşan dizi kaldığı yerden tüm heyecanıyla devam ediyor. Şehirlerarası seyahat sınırlamasının kalkmasının ardından Muğla’daki sette tüm sağlık tedbirlerini alan “Kalk Gidelim” dizi ekibi çekimlere başladı.

Yaklaşık iki buçuk aydır İstanbul’daki evinde izole bir hayat yaşadığını söyleyen dizinin başrol oyuncusu Ufuk Özkan, “Dünyanın ve ülkemizin geçirdiği bu zor günlerden sonra, tekrardan tüm tedbirlerimizi alarak Kalk Gidelim dizimizin çekimleri için Muğla’ya geldik. Gülmeye hasret kaldığımız bu günlerde sete döndüğümüz için çok mutluyum.” dedi.

Başrollerini Ufuk Özkan, Erkan Sever, Mehtap Bayri, Ayça Varlıer, Aslı Omağ, Hayrettin, Kerim Yağcı, Alper Saylık, Can Kıran, Sena Çakır, Ali Dinç, Dilara Gül Demiral ve Bayazıt Gülercan’ın paylaştığı “Kalk Gidelim” yeni bölümleriyle çok yakında TRT’1’de.

KAYNAK:TRT HABER

Copyright © 2020 istanbuldemeci.com - Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.