İstanbul Haberleri

Kaymakam Taşkın, Çocukları Sevindirdi

Kaymakam Taşkın, Çocukları Sevindirdi
143 views
09 Ağustos 2020 - 18:48

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP-Özel Haber
Yavuzeli Kaymakamlığı” Mutlu Çocuklar Mutlu Yarınlar ”projesiyle ilçede 100 öğrenciye bisiklet ve kitap seti hediye etti.

Programa Gaziantep Valisi Davut Gül, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Yavuzeli Belediye Başkanı Mustafa Kemal Sakaroğlu, il,ilçe protokolü ve vatandaşlar katıldı.Programda pandemiden dolayı sıkı tedbir alındığı görüldü.

Programa katılan herkesin ateşi ölçüldü,girişte maske dağıtıldı.Oturma düzeni sosyal mesafeye uygun şekilde hazırlandı

Yavuzeli Kaymakamı Ramazan Taşkın projeyle alakalı açıklama yaptı.

Taşkın, Eğer yarınlarımızı garanti altına almak ve güzel gelecek planları yapmak istiyorsak, bugünümüzün çocuklarını mutlu etmek ve onların ihtiyaçlarını karşılamak bizlerin vazifesidir. Onlar için ne yapsak azdır. Bizler de “Mutlu çocuklar mutlu yarınlar” projemiz kapsamında 100 öğrencimize bisiklet ve kitap seti hediye ediyoruz.

Bu proje ile okuyarak öğrenen çocuklarımızın fiziksel aktiviteyle de eğlenmesini hedefledik. Eğer onların gelişimlerine ve öğrenmelerine bir nebze olsun katkı sağlayabiliyorsak ne mutlu bizlere. Dedi

Copyright © 2020 istanbuldemeci.com - Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.