İstanbul Haberleri

MURATCAN DENİZ YILIN EN İYİ SPORCU ADAYI!

MURATCAN DENİZ YILIN EN İYİ SPORCU ADAYI!
238 views
25 Kasım 2020 - 17:28

Muratcan Deniz, ”Yılın En İyi Sporcu Adayı” kategorisinde yarışıyor!

Avrupa Şampiyonu Muratcan Deniz, Türkiye Kristal Küre Ödülleri’nde ”Yılın En İyi Sporcu Adayı” kategorisinde yarışıyor.

67 kg’da Karate sporundaki kariyerinin zirvesine tırmanarak 2019 yılında Avrupa şampiyonu olan Muratcan Deniz, Danimarka’nın ev sahipliği yaptığı 46. Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Karate Şampiyonası’nın son gününde  21 yaş altı kumite kategorisinde 67 kiloda mücadele etti.
Ukraynalı rakibi Valentyn Naida’yı 2-0 mağlup ederek Avrupa Şampiyonu olan Milli Karateci Muratcan Deniz’in şimdi ki hedefi ise Dünya Şampiyonluğu.

Büyük mücadeleler vererek başarıdan başarıya koşan Deniz, yaşadığı tüm şampiyonluklarla birlikte Dünya basınının ilgisini üzerine çekmeyi de ihmal etmiyor.
Sayısız madalyaya sahip olan, aynı zamanda Büyükler Balkan Şampiyonu ve Avrupa Şampiyonu olan Deniz, müsabakada sergilediği performansla Dünya basınını şaşırtıyor ve haberlere konu oluyor.

Milli Sporcu Muratcan Deniz’in şimdi ki yarışı ise, Türkiye Kristal Küre Ödülleri!
Kristal Küre Ödülleri’nde ”Yılın En İyi Sporcu Adayı” olarak gösterilen Deniz, tüm sporsever ve destekçilerinin oyunu bekliyor.

”Yılın En iyi Sporcusu” kategorisinde oy kullanmak için bağlantı linki; https://www.kristalkureodulleri.com/adaylar 

Copyright © 2020 istanbuldemeci.com - Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.