İstanbul Haberleri

OSB Müdürü Aksu, Ak Partili Belediye Başkanını Topun Ağzına Tuttu

OSB Müdürü Aksu, Ak Partili Belediye Başkanını Topun Ağzına Tuttu
111 views
16 Ekim 2020 - 17:13

OSB Müdürü Aksu, Ak Partili Belediye Başkanını Topun Ağzına Tuttu
Şanlıurfa Organize Sanayi Bölge Müdürü Yunus Emre Aksu’nun sosyal medya hesabından yayınladığı yazı merak uyandırdı. Aksu, Ak Partili ilçe belediye başkanını topun ağzına tuttu.


Şanlıurfa Organize Sanayi Bölge Müdürü Yunus Emre Aksu, dün akşam soysal medya hesabında bir yazı paylaştı. Paylaşılan yazıda;
“Bir varmış bir yokmuş. Bir gün bir başkan bölge müdürünü aramız ilçemize yatırımcı gönder gençlerimiz işsiz demiş. Müdür yatırımcıyı göndermiş. Başkanın emmisi oğlu yatırımcıya ortaklık teklif etmiş. Yatırımcı kaçmış onlar ermiş muradına, biz çıkalım kerevetine.”

OSB Müdürü Yunus Emre Aksu, yayınladığı bu paylaşımı bir süre sonra sildi. Aksu’nun paylaşımının ekran görüntüsünü alan kullanıcılar, paylaşımda bahsi geçen ilçenin hangisi ve ilçe başkanının da kim olduğunu sorguladı.

OSB Müdür Akksu’nun Şanlıurfa kamuoyunun da merak içinde beklediği ismi açıklayıp açıklamayacağı merak konusu haline geldi.

İBRAHİM UYGUR-ŞANLIURFA 

Copyright © 2020 istanbuldemeci.com - Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.