İstanbul Haberleri

SANKON’DAN ORDUYA DESTEK AÇIKLAMASI

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
SANKON’DAN ORDUYA DESTEK AÇIKLAMASI
261 views
03 Aralık 2020 - 7:08
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sanayiciler iş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu SANKON Genel Başkan yardımcısı iş Kadını Elif Erol yapmış olduğu yazılı açıklaması; 

Elif Erol SANKON yönetim kurulu adına yapmış olduğu yazılı açıklamasında son zamanlara Ordu Katarlilara satıldı polemiği üzerinden tartışma yaratıldığı ve ülkemiz in en güzide kurumu Türk Silahlı Kuvvetlerinin yıpratıldığına dikkat çekti Elif Erol açıklamasında SANKON yönetim kurulu olarak Türk Silahlı Kuvvetlerinin bu ve buna benzer konular üzerinden kamuoyunun önünde tartışılmasını doğru bulmuyoruz dedi Elif Erol söz konusu polemik ülkemiz e yabancı yatırımcı statüsü ile yapılan yatırımlar üzerinden çıkmıştır yabancı yatırımcıların ülkemize yatırım şartları ülkemiz in ve milletimizin yüksek menfaatleri de göz önünde bulundurularak yatırım izinleri verilmektedir dedi.

Elif Erol Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti yabancı yatırımcılar hakkında gerekli yasal çalışmaları en iyi şekilde yapmış ve ülkemize dünyanın her yerinden iş Adamları iş Kadınları ve şirketler ülkemize yatırım yapmaktadırlar ve ülkemiz ekonomisine katkı sağlamaktadırlar dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Copyright © 2020 istanbuldemeci.com - Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.