İstanbul Haberleri

Şanlıurfa Şehit Yakınları ve Gaziler Derneği Başkanı Bekir Kılıcı açıkladı!

Şanlıurfa Şehit Yakınları ve Gaziler Derneği Başkanı Bekir Kılıcı açıkladı!
240 views
22 Aralık 2020 - 8:36

Şanlıurfa Şehit Yakınları ve Gaziler Derneği Başkanı Bekir Kılıcı, kimseden maddi bir beklentilerinin olmadığını açıkladı.

Kılıcı, “Manevi destek istedik, istemeye de devam edeceğiz.” ifadelerini de kullanarak, 

“Şehitlerimizin bizlere emaneti olan siz değerli aileleri,
Biz İl İlçe Şehit Yakınları Ve Gazi’ler Derneği olarak kimseden maddi bir talebimiz olmadı ve olmayacaktır. Derneklerimizin kira, elektrik, su vb. giderleri Valilik, Belediye ve Kaymakamlıklar tarafından karşılanıyor. Bizler Sadece MANEVİ destek istedik ve manevi destek istemeye de devam edeceğiz. Şehit Yakınları Ve Gazilerimizin ceplerinden tek kuruş dahi çıkmayacaktır. Her fırsatta şehit ailelerimizi ziyaret ediyor, onlarla bir araya geliyor, kimi zaman da telefonda kendileriyle dertleşmeye çalışıyoruz. Gerek ev ziyaretlerinde, gerek telefon görüşmelerimizde, gerekse de kamu kurumlarında sorunları olan kardeşlerimizin her sorun sıkıntılarına yetişmeye gayret ediyoruz. Aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet niyaz ediyorum. Gazilerimize Rabbimden sağlık ve afiyet diliyorum. Her birinize ülkem ve milletim adına şükranlarımı ifade ediyorum; kalın sağlıcakla. Şanlıurfa Şehit Yakınları ve Gaziler Derneği Başkanı, Bekir KILICI” ifadelerine yer verdi.

Copyright © 2020 istanbuldemeci.com - Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.