İstanbul Haberleri

”Sette 17 saat bekledim, unutuldum”

”Sette 17 saat bekledim, unutuldum”
273 views
06 Kasım 2020 - 10:02

Setlere titreyerek başladığını belirten Burcu Kara, ilk kez Haziran Gecesi dizisinde rol aldığı sırada on yedi saat beklediğini ve unutulduğunu en güzel set hikayesi olarak ifade etti.

Bir oğlu olan Kara, çocuklarının da eşi ve kendisi gibi mücadeleci olmasını dilediklerini vurguladı. Yeni projelerinden de özel röportajında bahseden Kara, “Senaryolarını okuduğum yeni dijital projeler var. Umarım sevilen işler olur” dedi.

Oyuncu Burcu Kara, 2016 yılında nikah masasına oturduğu eşi Fırat Parlak ile evliliği hakkında da açıklamalarda bulundu.

MAG Dergisi’ne konuşan Kara, “Çok sevdiğim ve saydığım bir eşim var. Kendisi de bana karşı öyle” ifadelerini kullandı. “Çok fazla ortak zevkimiz var” diyen oyuncu, “Beraber vakit geçirmeyi, doğayla ilgilenmeyi, misafir ağırlamayı ve seyahat etmeyi seviyoruz. Birbirimizin üzerinde hakimiyet kurmaya hiç çalışmadık” ifadelerinde bulundu.

Copyright © 2020 istanbuldemeci.com - Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.