İstanbul Haberleri

Taşkın Kardeşler Big Fit’te

Taşkın Kardeşler Big Fit’te
199 views
22 Eylül 2020 - 8:58

Ünlü manken Cansu Taşkın ve Ünlülerin Spor Eğitmeni Anıl Taşkın Beylikdüzü’nde Big Fit Studio’da spor aşıklarını ağırlıyor. Sporcuların daha verimli çalışmaları, rahat ve modern bir ortamda spor yapabilmeleri amacıyla, Manken Cansu Taşkın’ın ve birçok ünlü ismin katılımıyla Big Fit açılışı yapıldı!

Önümüzdeki günlerde ulusal bir kanalda da magazin sunuculuğu yapacağını duyuran Cansu Taşkın televizyon dünyasından birçok teklif aldığını ve teklifleri değerlendirdiğini belirtti.

Birçok oyuncu, sanatçı ve iş adamına pandemi sürecinde online eğitim veren ve bu süreçte de eğitimlerine devam eden Anıl Taşkın, ”Pandemi sürecinde spor salonları kapanması üzerine formdan düşen sporcular, yeni normale ayak uydurarak hem fiziksel hem de zihinsel olarak kendilerini toparlamaya çalışıyorlar. Spor yapma motivasyonlarını kaybeden insanları burada geri kazanacağız.” ifadelerini kullandı. 

Copyright © 2020 istanbuldemeci.com - Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.