İstanbul Haberleri

Tufan Günaçan’ın hayatı, kariyeri merak ediliyor.

Tufan Günaçan’ın hayatı, kariyeri merak ediliyor.
212 views
05 Nisan 2022 - 14:43

Tufan Günaçan kimdir?
Tufan Günaçan hangi dizide oynuyor?
Tufan Günaçan’ın hayatı, kariyeri merak ediliyor. Yasak Elma ve Bir Deli Rüzgar dizilerinde oynayan Tufan Günaçan, STAR TV ekranlarına gelen Erkenci Kuş dizisinde Samet Hoca karakterini oynuyordu. Peki Tufan Günaçan kimdir? Tufan Günaçan nereli kaç yaşında? Tufan Günaçan hangi dizide oynuyor?

Erkenci Kuş dizisinde Samet Hoca rolünü oynayan Tufan Günaçan hayranları oyuncunun hangi dizide oynadığını merak eder oldu. Peki Tufan Günaçan hangi dizide oynuyor?
Tufan Günaçan, Bein Connect Türkiye platformunda yayınlanan Hayaller ve Hayatlar isimli dizisine konuk oyuncu olarak transfer oldu. Peki Tufan Günaçan kimdir?

Tufan Günaçan nereli kaç yaşında?

Tufan Günaçan kimdir?

Tufan Günaçan, Türk oyuncu. 23 Nisan 1995 tarihinde İstanbul’da doğdu. Yasak Elma, Bir Deli Rüzgar, Erkenci Kuş gibi dizilerde bir süre rol almıştır. Eğitimini, Lise yıllarından bu yana Bakırköy Belediye Tiyatrosunda disiplinli çalışması ile bilinen Aytekin Özen ile yapmıştır. Daha sonra İpek Bilgin’in oyunculuk okulu olan Atölye Craft’ta eğitim yapmıştır.

Tufan Günaçan hangi dizi ve filmlerde oynadı?

Yasak Elma (Türk televizyon dizisi)

Bir Deli Rüzgar (Türk televizyon dizisi)

Erkenci Kuş (Türk televizyon dizisi)

Copyright © 2020 istanbuldemeci.com - Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.