İstanbul Haberleri

TÜRKİYE-ETİYOPYA İŞ FORMU KONFERASI 28 MART’TA ANKARA’DA YAPILACAK

TÜRKİYE-ETİYOPYA İŞ FORMU KONFERASI 28 MART’TA ANKARA’DA YAPILACAK
305 views
23 Mart 2022 - 16:02

Sanayiciler İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu (SANKON) Etiyopya Ticaret Odası ve Etiyopya Devleti Ankara Büyükelçiliği işbirliği ile Türkiye-Etiyopya İş Formu Konferansı 28 Mart’ta Ankara’da özel bir hotel de yapılacak.

Türkiye-Etiyopya İş Formu Konferansına Etiyopya Ticaret Odası Başkanı, heyeti ve çok sayıda şirketleriyle Ankara’ya gelerek, Konferansta Etiyopya iş dünyasını ve şirketleri temsil edeceği açıklanırken, Konferansta Türk iş dünyasını ve Türk şirketlerini SANKON kuruluşu yüzlerce şirketleriyle temsil edeceği bildirildi. Türkiye-Etiyopya İş Formu Konferansında SANKON ve Etiyopya Devleti Ankara Büyükelçiliği tarafından belirlenen çok sayıda sektörler, ithalat ve ihracat konu başlıkları altında Türk ve Etiyopya katılımcı şirketleri tarafından tartışılarak, fikir alşverişinde bulunulacak.

Türkiye-Etiyopya İş Formu Konferansı zoom üzerinden verilen linkle Türkiye, Etiyopya ve en az 100 dünya devletinde on-line sistemle şirketlerin katılım sağlayabilecekleri ve izleyebilecekleri açıklandı.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Copyright © 2020 istanbuldemeci.com - Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.