İstanbul Haberleri

Aziz Akkuş ve Hüseyin Beyoğlu Fakir Çocukları Sevindirdiler

Aziz Akkuş ve Hüseyin Beyoğlu Fakir Çocukları Sevindirdiler
186 views
21 Eylül 2020 - 13:24

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA-Özel Haber
15 Temmuz Federasyonu Divan Kurulu Başkanı Genç Girişimci Hayırsever İş Adamı Aziz Akkuş ve Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ortak çalışması olarak Diyarbakırlı Fakir aile çocuklarına Çanta ve kırtasiye projesi bugün hayata geçti.

15 Temmuz Federasyonu Divan Kurulu Başkanı Genç Girişimci İş Adamı Aziz Akkuş ve Yönetim Kurulu üyeleri ile beraber Diyarbakır ve İlçelerinde Fakir Aile Çocuklarını evlerinde ziyaret ederek. 50 Tane Fakir Öğrenciye Çanta ve Kırtasiye Malzemesi yardımında bulundular.

Akkuş, Gazetecilere yapmış olduğu açıklamasında 15 Temmuz Federasyonu olarak Bağlar Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Beyoğlu ile yapmış olduğumuz ortak çalışmasında Diyarbakırlı Fakir Öğrencilerimize Çanta ve Kırtasiye Malzemesi dağıtımı projemiz bugün hayata geçti ilk etapta 50 tane fakir öğrencilerimize dağıtımını yaptık. İleriki bir zamanda fakir öğrencilerimize yine Çanta ve Kırtasiye Dağıtım malzemesi dağıtımı yapacağız dedi.

Copyright © 2020 istanbuldemeci.com - Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.