İstanbul Haberleri

Başkan Samancı `dan Ağrı Valisi Varol `a Ziyaret

Başkan Samancı `dan Ağrı Valisi Varol `a Ziyaret
413 views
03 Temmuz 2020 - 22:03

ABDULLAH YİĞİT-AĞRI -ÖZEL HABER 
Ağrı İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mehmet Nuri Samancı, Ağrı Valisi Dr. Osman Varol `u makamında ziyaret ederek. Hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Başkan Samancı, Ağrı valiliğimize atanan Sayın DR. Osman varol `u makamında ziyaret ederek. Hayırlı olsun temennisinde bulunduk. Birliğimizce yetiştiricilerimize küçükbaş hayvancılığa verdiğimiz ve vereceğimiz hizmet ve projelerimiz hakkında bilgiler verdik.

Sayın Valimiz Tarım ve Hayvancılıkla alakalı projelere ve yapacağımız çalışmalarda yanımızda olduğunu her daim destek vereceğini bizlerle birlikte hayvancılıkla alakalı Çalışma yapacağını birlik üzerinde il özel idaresi ortak projeler yapacağını bizlerle söylemesi birlik üyelerimizin yeşil kart gibi benzer sorunları dile getirdik, Çok verimli bir görüşme oldu.

Başkan Samancı, Sayın valimiz birliğimizi yakın bir tarihte ziyarete bulunacağını yapılacak hizmet ve çalışmalarla alakalı istişare yapılarak birliğimizce yürüttüğümüz hizmet ve çalışmada tüm desteği ile yanımızda olacağını her daim küçükbaş hayvancılığın üretimini artırmak için gereken neyse yapılacağı vurgusunda bulundu bizlerde sayın valimize ilimizde yapacağı hizmetleri için her zaman sn. Valimizin bizlere emirleri doğrultusunda birlik üyelerimize verdiğimiz ve verilecek hizmetler için her daim Hazırız sn. Valimiz bizleri dahada heyecanlandırdı.

Daha güzel hizmetler valimizin desteği ile artarak devam edecek. İnşallah kurumum şahsım ve birlik üyelerim adına valimiz sayın DR. Osman varol `a çok teşekkür ederim şükranlarımı sunuyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun durmak yok hizmete devam.

Copyright © 2020 istanbuldemeci.com - Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.