İstanbul Haberleri

GENÇ OYUNCU ONUR KARABAY’A ALTIN MARKA ÖDÜLÜ.

GENÇ OYUNCU ONUR KARABAY’A ALTIN MARKA ÖDÜLÜ.
155 views
07 Ekim 2021 - 17:09

Genç oyuncu Onur Karabay, Altın Marka ödüllerinde en iyi oyuncu ödülünü aldı. Efsane Yönetmen Mehmet Ali Gündoğdu’dan aldığı oyunculuk eğitimlerinin ardından sinema sektörüne giriş yapan Genç oyuncu Onur Karabay, Altın Marka ödüllerinde “En iyi oyuncu” ödülüne layık görüldü.
Efsane Yönetmen Mehmet Ali Gündoğdu, öğrencisi Onur Karabay’ın Altın Marka ödüllerinde en iyi oyuncu ödülünü almasının ardından “Onur Karabay, gerçekten bir star. Öğrencimin üstün başarılarından dolayı Altın Marka ödüllerine layık görüldüm. Onun üstün başarılarından dolayı bu ödülü almasına çok duygulandım. Yeni sinema projelerimiz çok yakında. Yetenekli Oyuncu Onur Karabay da bu projelerde yer alacak.” dedi.
Aslen Vanlı olan Onur Karabay, 1990 İstanbul doğumlu Onur Karabay, Efsane yönetmen Mehmet Ali Gündoğdu’nun yanında aldığı eğitimler sonunda genç bir oyuncu olarak Altın Marka Ödüllerine layık görülmesinin ardından, “En iyi oyuncu ödülünü almak benim için de çok önemli. Altın Marka ödüllerinin anlamının ve sorumluluğunun farkındayım. Bana her şeyi öğreten Efsane Yönetmen Mehmet Ali Gündoğdu’ya teşekkür ederim. Hocama çok şey borçluyum. Marka ödüllerinden sonra artık tek amacım oyunculuk alanında bir altın marka olmak” dedi.
Onur Karabay, Efsane Yönetmen Mehmet Ali Gündoğdu’nun çok yakında çekeceği projelerinde şimdiden ana kadroda yer alıyor.

Copyright © 2020 istanbuldemeci.com - Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.