İstanbul Haberleri

UYGAD OLARAK,”DÜNYA ROMANLAR GÜNÜ”NDE VERİLEN İFTARA KATILDIK..

UYGAD OLARAK,”DÜNYA ROMANLAR GÜNÜ”NDE VERİLEN İFTARA KATILDIK..
202 views
09 Nisan 2022 - 13:52

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ve eşi Hatice Nur Yerlikaya’nın ev sahipliği yaptığı,”8 Nisan Dünya Romanlar Günü” etkinliğine, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya ve çok sayıda Roman katıldı.

İftar yemeğine, kısa adı UYGAD olan, Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Derneği yönetim kurulu olarak biz de katılım sağladık.

Soldan sağa doğru, Ekrem Köse: gazeteci, Gökhan Alperen Bayrak: Yayıncı yazar ve UYGAD Yönetim Kurulu Üyesi, Murat Uygur, Yapımcı yönetmen ve UYGAD Yönetim Kurulu Üyesi, Ben Mevlüt Yüksel, İstanbul Valisi, Sayın Ali Yerlikaya Bey, Murat Aydın: Gazeteci yazar, UYGAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Muammer Karadeniz: İstanbul Valiliği, Kurumsal İletişim Sorumlusu ve UYGAD Yönetim Kurulu Üyesi, Prof.Dr.Ergun Yolcu: İstanbul Üniversitesi, İletişim Fakültesi Dekanı ve İstanbul Valisi İletişim Danışmanı. Yüce Allah, mübarek Ramazan ayın da tuttuğumuz tüm oruçlarımız ile yaptığımız dualarımızı ve ibadetlerimizi kabul eylesin inşallah..

 

Copyright © 2020 istanbuldemeci.com - Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.