İstanbul Haberleri

WhatsApp’tan geri vites! iOS kullanıcıları şikayet etti, o özelliği geri getirdi

WhatsApp’tan geri vites! iOS kullanıcıları şikayet etti, o özelliği geri getirdi
246 views
23 Şubat 2022 - 13:26

WhatsApp, iOS kullanıcılarının telefondaki fotoğraflara ve videolara hızlı bir şekilde erişmesini sağlayan medya çubuğunu önceki beta sürümünden kaldırmıştı. Meta’ya ait anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, iOS için WhatsApp beta 22.5.0.71 sürümü ile medya çubuğunu geri getirdi.

WHATSAPP KULLANICILARI ŞİKAYET ETMİŞTİ

WhatsApp, iOS için WhatsApp beta 22.4.0.72 sürümünde, kamera arayüzünde ortaya çıkan ve fotoğraflara ve videolara hızlı bir şekilde erişilmesini sağlayan kaydırılabilir medya çubuğunu kaldırmıştı. Çubuk, film rulonuza yakın zamanda kaydettiğiniz görüntüleri ve videoları hızlı bir şekilde göndermeyi sağladığı için kullanıcılar tarafından çok kullanışlı olarak görülüyordu. Hatta bazı kullanıcılar, WhatsApp’ın medya çubuğunu kaldırdığı bu güncellemeden sonra, fotoğraf ve video göndermek için daha fazla işlem yapılması gerektiğinden şikayet etmişti. Bu şikayetler dikkate alınmış olacak ki WhatsApp kararından dönüyor.

WHATSAPP’TAKİ MEDYA ÇUBUĞU GERİ GELDİ

WABetaInfo tarafından hazırlanan bir rapora göre, WhatsApp, en son iOS beta sürümü 22.5.0.71’de medya çubuğu özelliğini geri getirdi. Aşağıdaki ekran görüntüsünde eski ve yeni halinin nasıl göründüğü görebilirsiniz.

 

Copyright © 2020 istanbuldemeci.com - Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.