İstanbul Haberleri

Cevdet Yıldırım ve Diş Hekimi Mirzaoğlu arasında Sağlık Protokolü İmzalandı

Cevdet Yıldırım ve Diş Hekimi Mirzaoğlu arasında Sağlık Protokolü İmzalandı
278 views
12 Ağustos 2020 - 19:34

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA –ÖZEL HABER
Cemax Group Yönetim Kurulu Başkanı ve Osmanlı Ülkü Ocakları Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Gaziantepli İş Adamı Cevdet Yıldırım, Mirza Diş Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri Kurucusu Kliniklerin İmtiyaz Sahibi Diş Hekimi Ulaş Alpay Mirzaoğlu `nu makamında ziyaret etti.

Ziyaretinde Mirza Diş Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri ve Osmanlı Ülkü Ocakları Federasyonu Arasında Sağlık Protokolü İmzalandı.

Yıldırım, Mirza Diş Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri Kurucusu Kliniklerin İmtiyaz Sahibi Diş Hekimi Ulaş Alpay Mirzaoğlu ile Osmanlı Ülkü Ocakları Federasyonu olarak sağlık konusunda protokol yaptık. Osmanlı Ülkü Ocakları Federasyonu Sayın Genel Başkanımız Turgut Başdaş Başkanlığında ve Tüm üyelerimize hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Anlaşma ile birlikte Federasyon ve Federasyona Bağlı dernek üyeleri ve 1.dereceden yakınları (eş, anne, baba ve çocuk) % 25 indiriminden yararlanabilecekler.

Mirzaoğlu ise Osmanlı Ülkü Ocakları Federasyonu ile bugün yapmış olduğumuz sağlık protokolü ülkemiz için ve milletimiz için hayırlı uğurlu olsun.

Mirza Diş Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri Ülkemizin çeşitli illerinde bulunuyor bunlar ise Gaziantep ilimizde iki Şubemiz var, Kahramanmaraş il Merkezinde, Kahramanmaraş Göksün ilçesinde, Hatay Dörtyol ilçesinde şubelerimiz var. Teknik personel ve Diş hekimi arkadaşlarımız ile beraber insan sağlığına hizmet etmek için ekibim ile beraber çalışmalarımız devam ediyor.

Bizim için önemli olan hastanın sağlığına kavuşmaktır. Bizim için önemli olan insana değer vermektir. Bizim için önemli olan Osmanlı Ülkü Ocakları Federasyonu ve bağlı oldukları derneklerin üyelerinin kliklerimize baş vurduğunda bir an önce onları sağlığına kavuşmak olduğunu söyledi .

Copyright © 2020 istanbuldemeci.com - Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.